Kontakt os

Poul Henningsen

Direktør

Telefon: +45 40 10 06 74
Mail: poul@scanstore.dk

Benjamin Henningsen

Salgschef

Telefon: +45 29 64 97 55
Mail: benjamin@scanstore.dk

Søren Gammelgaard Thomasen

Servicechef

Telefon +45 20 27 34 75
Mail: soeren@scanstore.dk

Steve Allardice

Salg Spanien, Italien og Frankrig

Telefon : +44 7788 445773
Mail : steve@scanstore.dk

Eduardo Sørensen

Salg Chile (ELEA)

Telefon : +569 68 47 31 61
Mail : eduardosorensen@sasa.cl 

Mario Abarca

Salg Chile

Telefon : +569 68 39 74 38
Mail : mario@scanstore.dk

Tore Nilsson

Salg Sverige

Telefon +46 07 09 227 990
Mail: tore@bikab.com

Ignacio Alonzo

Salg Uruguay og Argentina

Telefon +598 98 96 36 34
Mail: alonzo.ignacio@gmail.com

Mariusz Janta

Service Skandinavien

Telefon : +45 31 10 26 12

Gitte Andersen

Bogholder

Mail : bogholder@scanstore.dk

scanstore-bygning1

ScanStore A/S

Nyvang 7, 5500 Middelfart, Denmark

CVR: 19519449

Ved at bruge hjemmesiden accepterer du brugen af cookies mere information

Cookie indstillingerne på denne hjemmeside er aktiveret for at give dig den bedste oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge hjemmesiden uden at ændre dine cookie indstillinger eller du klikker Accepter herunder, betragtes dette som din accept

Luk